GBIF (2.0.1-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Country
eu: Herria

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: Key
eu: Giltza

en: Installed
eu: Instalatuta
