GBIF (2.0.1-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: Depth
lt: Gylis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Key
lt: Raktas

en: Installed
lt: Įdiegta
