GBIF (2.0.1-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: Depth
pl: Głębokość

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Key
pl: Klucz

en: Missing
pl: Brakujące

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Continent
pl: Kontynent

en: Europe
pl: Europa

en: Africa
pl: Afryka

en: Observation
pl: Obserwacja
