GBIF (2.0.1-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Country
fa: کشور

en: Depth
fa: عمق

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Year
fa: سال

en: Month
fa: ماه

en: Key
fa: کلید

en: Installed
fa: نصب شده
