GBIF (2.0.1-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Country
ro: Țară

en: Depth
ro: Adâncime

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: Key
ro: Cheie

en: Missing
ro: Lipsește

en: Installed
ro: Instalat
