GBIF (2.0.1-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
sl: Neznan

en: Year
sl: Leto

en: Month
sl: Mesec

en: Key
sl: Ključ

en: Installed
sl: Nameščeno
