GBIF (2.0.1-beta2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Country
oc: País

en: Depth
oc: Prigondor

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: Key
oc: Clau

en: Missing
oc: Mancant

en: Installed
oc: Installat
