GBIF (2.0.1-beta2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: Key
th: คีย์

en: Installed
th: ติดตั้ง
