GBIF (2.0.1-beta3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Country
eo: Lando

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Year
eo: Jaro

en: Month
eo: Monato

en: Continent
eo: Kontinento
