GBIF (2.0.1-beta3) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Country
es: País

en: Depth
es: Profundidad

en: Issues
es: Incidencias

en: Unknown
es: Desconocido

en: Year
es: Año

en: Month
es: Mes

en: Key
es: Clave

en: Missing
es: No encontrado

en: Installed
es: Instalado

en: Continent
es: Continente

en: South America
es: América del Sur
