GBIF (2.0.1-beta3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Country
hi: देश

en: Depth
hi: गहराई

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह

en: Missing
hi: लापता

en: Installed
hi: संस्थापित
