GBIF (2.0.1-beta3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Country
id: Negara

en: Depth
id: Kedalaman

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Year
id: Tahun

en: Month
id: Bulan

en: Key
id: Kunci

en: Missing
id: Hilang

en: Installed
id: Terinstal
