GBIF (2.0.1-beta3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Depth
ml: ആഴം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Month
ml: മാസം
