GBIF (2.0.1-beta3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Country
ta: நாடு

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Year
ta: வருடம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Key
ta: சாவி

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது
