GBIF (2.0.1-beta3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Country
te: దేశం

en: Depth
te: లోతు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల
