GBIF (2.0.1-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Year
ku: ساڵ

en: Month
ku: مانگ

en: Key
ku: کلیل

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
