Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Authored by
ast: Fechu por
