Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Changed
ca: Canviat

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Event start
ca: Inici de l'esdeveniment

en: Event end
ca: Final de l'esdeveniment

en: About
ca: Detalls

en: Calendar ID
ca: Identificador del calendari

en: Dates to display
ca: Dates a mostrar

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Google API Key
ca: Clau API de Google

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
