Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Changed
ja: 変更済

en: Timezone
ja: タイムゾーン

en: Event start
ja: イベント開始

en: Event end
ja: イベント終了

en: About
ja: アバウト

en: Published status
ja: 掲載ステータス

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻

en: There are no @label yet.
ja: @labelはまだありません。
