Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: About
ku: دەربارە
