Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: About
sl: O modulu
