Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Authored by
tr: Yazan

en: Changed
tr: Değişti

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: About
tr: Hakkında

en: Published status
tr: Yayın durumu

en: There are no @label yet.
tr: Henüz @label yok.
