Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Custom
am: ብጁ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ
