Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया

en: Timezone
hi: समय क्षेत्र

en: About
hi: के बारे में

en: There are no @label yet.
hi: अभी तक कोई @label नहीं हैं।
