Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Authored by
nn: Skrive av
