Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Changed
sv: Ändrad

en: Timezone
sv: Tidszon

en: About
sv: Om

en: Published status
sv: Status för publicering

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.
