Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Custom
is: Sergjørt

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: About
is: Um
