Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Event start
nl: Start van de gebeurtenis

en: Event end
nl: Einde van de gebeurtenis

en: About
nl: Over

en: Calendar ID
nl: Kalender-ID

en: Dates to display
nl: Weer te geven datums

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Google API Key
nl: Google API-sleutel

en: Date formatting
nl: Datumnotatie

en: Time formatting
nl: Tijdnotatie

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: There are no @label yet.
nl: Er zijn nog geen @label.
