Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: About
ps: په اړه
