Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Changed
ar: تم التغير

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: About
ar: حول

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
