Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད
