Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Authored by
bs: Napisao
