Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: About
fa: درباره

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: There are no @label yet.
fa: هنوز @label وجود ندارد.
