Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Changed
oc: Modificat

en: Timezone
oc: Fus orari

en: About
oc: A prepaus
