Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Authored by
uk: Автор

en: Changed
uk: Змінено

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Event start
uk: Початок події

en: Event end
uk: Завершення події

en: About
uk: Про модуль

en: Calendar ID
uk: Ідентифікатор календаря

en: Published status
uk: Стан публікації

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: There are no @label yet.
uk: Ще немає @label.
