Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Changed
gl: Cambiado

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: About
gl: Información

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
