Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Authored by
is: Höfundur

en: Timezone
is: Tímabelti

en: About
is: Um
