Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.4) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Authored by
it: Creato da

en: Changed
it: Modificato

en: Timezone
it: Fuso orario

en: About
it: Informazioni

en: Published status
it: Stato pubblicazione

en: There are no @label yet.
it: Non ci sono ancora @label.
