Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Authored by
kk: Автор
