Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: About
ug: ھەققىدە
