Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.5) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Database
lv: Datubāze

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Authored by
lv: Autors

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Changed
lv: Labots

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: About
lv: Par
