Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.6) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Database
be: База дадзеных

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Configuration
be: Налады

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: About
be: Аб

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
