Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.6) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Database
eu: Datu-base

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: About
eu: (r)i buruz

en: Published status
eu: Argitalpen egoera
