Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.6) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Database
fi: Tietokanta

en: Custom
fi: Oma

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: Event start
fi: Tapahtuman alku

en: Event end
fi: Tapahtuman loppu

en: About
fi: Tietoja

en: Published status
fi: Julkaisutila
