Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.6) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: Created
fr: Créé

en: Database
fr: Base de données

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Changed
fr: Modifié

en: Timezone
fr: Fuseau horaire

en: Event start
fr: Début d'événement

en: Event end
fr: Fin d'événement

en: About
fr: À propos

en: Calendar ID
fr: ID du calendrier

en: Published status
fr: Statut de publication

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.

en: There are no @label yet.
fr: Il n'y a pas encore de @label.
