Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.6) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Database
pl: Baza danych

en: Custom
pl: Własne

en: Authored by
pl: Autor

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Event start
pl: Początek wydarzenia

en: Event end
pl: Zakończenie wydarzenia

en: About
pl: O stronie

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Google API Key
pl: Klucz API Google'a

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
