Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.6) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Custom
lt: Savitas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: About
lt: Apie

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
