Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.6) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
