Google Calendar Entity (Gcal Entity) (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Authored by
ro: Autor

en: Changed
ro: Schimbat

en: Timezone
ro: Fus orar

en: About
ro: Despre

en: Published status
ro: Statusul publicat

en: There are no @label yet.
ro: Nu există @label încă.
