Google Calendar Entity (Gcal Entity) (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Authored by
ne: लेखक

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: About
ne: बारेमा
